Awaria komputera… – i co teraz?

Czy znasz ten mrożący krew w żyłach moment, kiedy piszesz bardzo ważną pracę a nagle widzisz czarny ekran? Tak, my też go znamy i spieszymy z pomocą! Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc w przypadku nagłej awarii komputera. Nie martw się niczym – razem na pewno damy radę, a Twój komputer zaraz będzie śmigał jak nowy!

ZRESETUJ SPRZĘT
To wskazówka stara co najmniej jak cała seria Mody na sukces i równie popularna co syrop z cebuli na kaszel. O dziwo jednak często udaje się rozwiązać podstawowe problemy właśnie przez ponowne uruchomienie komputera.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE
Jak sama nazwa wskazuje jest to rozwiązanie idealne w nagłych przypadkach. Komputer się zepsuje, dzwonisz, za kilka minut ktoś przyjeżdża i sprawia, że komputer działa (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki). Musisz się jednak liczyć z wysokimi kosztami takiej naprawy – w końcu pogotowie to jest dostępne 7 dnia w tygodniu przez całą dobę.

SERWIS
To najczarniejszy scenariusz. Będziesz musiał zawieźć swój sprzęt do serwisu. Ale nie martw się – tam zadbają o niego prawdziwi specjaliści. Potrwa to co prawda kilka dni, jednak będziesz pewien, że Twój komputer jest w dobrych rękach i wróci do Ciebie cały i zdrowy.

Comments are closed.