Jak dbać o komputer?

Każdy z nas marzy chyba o tym, aby nasz ukochany sprzęt był z nami jak najdłużej. Spora w tym nasza rola – możemy o komputer odpowiednio zadbać, tak by służył nam przez długi czas. Często pewnie zastanawiasz się nad tym, jak to zrobić. My mamy dla Ciebie rozwiązanie – oto kilka prostych wskazówek. Zobaczysz, że jeśli tylko się do nich dostosujesz, Twój komputer będzie żył długo i szczęśliwie. Zadbaj o niego już dziś.

1. Zwierzętom wstęp wzbroniony
Tak, wiemy, że Twój kot, pies, chomik i rybka są Twoimi najlepszymi przyjaciółmi. Jednak romans zwierzątek domowych z Twoim komputerem nie jest dobrą opcją. Zwierzęta roznoszą sierść, która może zagłębić się w zakamarki Twojego komputera i sprawić, że nie będzie działał tak jak kiedyś.

2. Jedzenie też nie jest mile widziane
Związek kubka kawy z komputerem nie jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz o niego zadbać. Pomyśl tylko, co się stanie jeśli przez przypadek wyleje napój … Albo nie, lepiej o tym nie myśl. Po prostu przestaw kubek z kawą w inne miejsce.

3. Regularne sprzątanie
Zadbaj o to, byś jak najczęściej porządkował swój dysk. Zacznij od pulpitu, później usuń niepotrzebne pliki, następnie odinstaluj zbędne programy. Takie małe domowe Spa dla Twojego komputera na pewno zrobi mu dobrze.

4. Czyszczenie
Twoje zabiegi pielęgnacyjne mogą jedna z czasem nie wystarczyć – udaj się wtedy do specjalisty.

Comments are closed.