Na co zwrócić uwagę przy zakupie tabletu?

Tablety z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularnym sprzętem. Wiele osób zaopatruje się w nie, lecz później leżą samotnie w czeluściach regałów. Podpowiemy Ci dzisiaj, jak kupić tablet, aby zakup ten był jak najbardziej udany i przydatny. No to do dzieła. Z nami kupisz idealny sprzęt!

CENA
Tablety powinny być raczej tańsze niż laptopy. Nie warto więc przepłacać i kupować bardzo drogiego tabletu za cenę laptopa. Jest to w końcu tylko pewien zamiennik komputera. Bardzo dobre tablety można kupić w cenie do tysiąca złotych. I lepiej tej ceny nie przekraczać – później płacić się już tylko za markę i najnowsze technologie, które w codziennym domowym użytku raczej nie są przydatne.

WIELKOŚĆ
Do wyboru mamy zazwyczaj dwa rozmiary: 7 cali i 10 cali. Problem polega na tym, że ten pierwszy jest zwyczajnie za mały (jest to wielkość większego smartfona), a drugi może sprawiać kłopoty swoją wielkością. Najlepiej jest więc kupić tablet, którego wielkość jest większa od 7 cali, ale nie przekracza 10. To trudne zadanie, ale warto poświęcić na to trochę czasu – sprzęt odpłaci się wygodą użytkowania.

SYSTEM OPERACYJNY
Zastanów się nad tym, na którym z dwóch najbardziej popularnych Ci się najlepiej pracuje. Zwróć na to uwagę, ponieważ możesz później niemiło się rozczarować.

Comments are closed.