Tego o swoim telefonie nie wiedziałeś!

Każdy z nas jest na pewno w posiadaniu komputera, laptopa, smartfona czy tabletu. Używamy ich na co dzień i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Czy wiecie jednak co kryje się w zakamarkach pamięci naszych sprzętów? Przedstawiamy kilka aplikacji, o których istnieniu na pewno nie wiesz, a mogą Ci się spodobać. Zapraszamy do lektury!

OBRÓBKA ZDJĘĆ
Wcale nie trzeba już ściągać specjalnych programów do przerabiania naszych zdjęć. W nowszych sprzętach są dostępne aplikacje, które pomogą nam to zrobić bez konieczności pobierania innych aplikacji. Mają one wszystkie najpotrzebniejsze funkcje i z ich pomocą możemy zrobić z naszych zdjęć małe dzieła sztuki.

KALENDARZ
Od dziś nie musisz już nosić ze sobą tego papierowego. W Twoim telefonie pomieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Z łatwością zgrasz je też na komputer. Będziesz mógł grupować ważne spotkania, włączać przypomnienia, zaznaczać. Na pewno docenisz różne funkcje mobilnego kalendarza – nie wrócisz już do papierowej wersji.

NOTATKI
I razy zdarzyło Ci się mieć jakąś fantastyczną myśl, a później nie mogłeś sobie jej przypomnieć? Od teraz ten problem będzie rozwiązany. Znajdź w swoim telefonie funkcję notatnik – dzięki temu w każdej chwili będziesz mógł zanotować nowy pomysł, listę zakupów czy rzeczy do zrobienia i załatwienia. Od dzisiaj żadna ważna myśl już Ci nie umknie!

Comments are closed.